На попуст!
На залиха во главен магацин

Креветче Kalinihta Wooden Print Beige – Moni

4,150.00ден

Опис

Бебешкиот кревет Калинихта е одлично решение за спиење во најраната детска возраст.
Двата мрежести прозорци обезбедуваат директна видливост од родителите во секое време.
Материјалот изработен од памук со полиестер е погоден за новороденчиња.
Текстилната полица е погодна за складирање на разни додатоци.
А мрежата за инсекти обезбедува мир и на детето и на родителите.Големина: 90x53x74 cmТежина kg: 7Максимална тежина kg: 11

Материјал: челик, памук, полиестер, полиуретан