На попуст!
На залиха во главен магацин

Креветче Sven Plus Yellow Scandi – Lionelo

7,390.00ден

Опис

Вашите патувања не мора да бидат досадни и неудобни. Набавете го Свен транспортен кревет за вас. Вклучени многу додатоци кои се функционални. Направен да издржува екстремни услови.  Вклучени организер, висечки играчки, интерактивно куче што испушта мелодии и вибрации кое децата го обожуваат.

*2 нивоа на подесување

– подлогата за пресоблекување е корисна за најмалите
– натстрешницата штити од сончеви зраци
– страничен влез со патент
– 2 тркала и кочница за лесно движење
– мрежа за комарци за удобно спиење во природа
– димензии 125 x 65 x 77 см,
– тежина до 15 кг.