На попуст!
На залиха во главен магацин

Кујна Chef Mini Tefal – Smoby

2,990.00ден

Опис

Добро опремената кујна Mini Tefal ги нуди сите модерни апарати потребни за подготовка на вкусен и здрав оброк. Оваа модерна дизајнирана кујна има рерна, плоча за готвење, мијалник, простор за складирање и 16 пар. поврзана опрема. Дизајниран е во пријатна портокалова боја.
Соодветно за деца над 3 години.

Вие исто така би сакале…