Нема на залиха

Кујна Сет 78cm, розево – зелена – Mochtoys

1,790.00ден

Нема на залиха

Опис

Детска кујна.
Содржи: плоча со мијалник, тенџере, тава, чаши, кујнски прибор, рерна.
Производот е погоден за деца над 3 години.