На попуст!
Нема на залиха

My first house – Куќа со ограда – Dolu

6,990.00ден

Нема на залиха

SKU: 1104Д/ 3019 Категории , ,

Опис

Соодветно за возраст од 2 до 8 години
Димензија на Куќата 122 X 156 X 104 см.
Може да користи во затворен и отворен простор.
Лесна инсталација.
Висококвалитетна изработка од тврда пластика, без канцерогени супстанции.
Тежина: 18кг