На попуст!
На залиха во главен магацин

Сет лулашка, лизгалка и кош од 2 години – DOLU

9,990.00ден

Опис

Сет лулашка, лизгалка и кош

Димензии: 123x156x170 cm.

Лесна за инсталација

Квалитетна пластика која не се оштетува од сонце и дожд

За едно или повеќе дечиња