На попуст!
На залиха

Пикадо Happy Darts – Chicco

1,750.00ден

побрзајте и искористете го попустот
0 денови
00 часови
00 минути
00 секунди

Опис

Веселото пикадо е класична игра за најмладите. Погодете ја целта и направете сите ѕвезди да светат за да победите!
* 3 топчиња со леплива лента се вклучени;
* Табла во боја со 5 кругови за постигнување поен;
* Со светла и забавна музика;
* Лесна за закачување