Нема на залиха

Куќа за дома и надвор

5,590.00ден

Нема на залиха

SKU: 3010 Категорија

Опис

Возраст: 2+

Димензија: 132 x 104 x 104 см

За внатрешна и надворешна употреба

Лесна за инсталација

Квалитетна пластика која не се оштетува од сонце и дожд