Нема на залиха

Кукла 41 см розева – Chengji Toys

2,240.00ден

Нема на залиха

Опис

Таа е толку шармантна што веднаш ќе стане омилена кукла на Вашето дете.
Секој детал е вешто направен поради што изгледа реална и како вистинско бебе. Благодарение на оваа оригинална играчка,Вашето дете ќе ги развие своите социјални вештини, ќе научи да се грижи за малите и ќе ги подобри фините моторни вештини.

Куклата е облечена во облека со нежни бои и има симпатична капа на главата. Сетот ги вклучува сите потребни додатоци за вистинско бебе.

Спакувана е во прекрасна кутија и е одличен подарок за секоја пригода. Куклата е висока 41 cm и е наменета за деца над 3 години.