Нема на залиха

Кукла Бебе 30cm – Baeller

1,290.00ден

Нема на залиха

Опис

Наменета за деца на возраст над 36 месеци.
Вклучен комплет за хранење.
Притиснете го мешето, за да слушнете смеење, плачење или мама/тато.
Батерии: 3xAG13(LR44) вклучени во комплетот.

51×10.5×34.6 см