Нема на залиха

Лигавче Со Глодалка Fresh Friends Сино – Chicco

790.00ден

Нема на залиха

Опис

Иновативно гумено лигавче што ги комбинира меката глодалка, што ги смирува непцата,со практичноста на лигавчето. Никогаш на подот!
Дизајн 3 во 1
* сладок пријател
* мека глодалка
* мек впивачки памук
* шарено и стилски