Нема на залиха

Лигавче Со Глодалка Fresh Розе – Chicco

790.00ден

Нема на залиха

Опис

Иновативно гумено лигавче што ги комбинира меката глодалка, што ги смирува непцата,со практичноста на лигавчето. Никогаш на подот!
3 во 1 дизајн
* мека глодалка прикачена со лепенка
* мек и впивачки памук
* реверзибилно
* шарено и стилски