На залиха во главен магацин

Лизгалка од 2 години за дома и надвор – Dolu

1,990.00ден

SKU: 3001 Категорија:

Опис

За возраст: од 2 години
Димензии: 70 x 111 x 147cm
Можност за употреба дома и надвор
Лесна инсталација
Трајна и безбедна
Ергономски дизајн
Суровина погодна за здравјето на децата без канцерогени материи