Нема на залиха

Лизгалка Dino Garden – Paradiso Toys

2,290.00ден

Нема на залиха

SKU: 06600747 Категории ,

Опис

Производот е наменет за деца над 18 месеци.
Лизгалка во форма на диносаурус со посебно место за игра под лизгалката.
Без дополнителна монтажа.

3.75 кг
115х91.5х68 см