Нема на залиха

Лизгалка Slide 116cm – Mochtoys

2,290.00ден

Нема на залиха

SKU: 06611050 Категории ,

Опис

Детска лизгалка со преклопување.
Погодна за во двор и детски игралишта.
Должина на лизгалкатa: 116см.
Производот е наменет за деца над 3 години.
62.5x116x36 см.