На попуст!
Нема на залиха

Лизгалка Slide Verena Mint 187cm Moni Garden

5,690.00ден

Нема на залиха

SKU: VM01 Категории ,

Опис

Лизгалка Slide Verena 187cm Moni Garden
Детска лизгалка со кош, ќе му овозможи на вашето дете време за забава и игра.
Лизгалката има удобни нелизгачки скали за качување и регулирање на висината на лизгалката.
Лизгалката е идеален подарок за сите мали палавковци од 3 до 6 годишна возраст, со максимална тежина до 40кг.
Должина на лизгалката: 172см.
Димензии: 187x70x98 см
Тежина на лизгалката 9кг.