На залиха во главен магацин

Лизгалка Со Приклучок За Вода Сина – Pilsan

2,390.00ден

SKU: 1875/ 06-227-2 Категории ,

Опис

– Возраст на употреба: 24 месеци +
– Издржливост 25 кг
– Лесно поставување
– Не зафаќа простор, лесно се склопува
– Трајен и лесен материјал
– Стилски изглед и ергономски дизајн
– Приклучок за вода

Димензии: H: 75cm  W: 129cm  L: 60cm
Лизгалка: 110cm

Вие исто така би сакале…