Нема на залиха

Магична боенка Кој Те Гледа? (Водена магија) – Galt

490.00ден

Нема на залиха

SKU: 5011979576880 Категорија

Опис

6 слики со забавни карактери со 3Д очи. Ќе откриете чии се „боејќи“ со пенкалото со вода. Наполнете го со вода и користете го за да ги откриете скриените слики. Боите магично ќе се појавуваат повторно и повторно. Соодветно за возраст 3+ години
Број на страници: 6