Нема на залиха

Маса И Стол Picasso Round Розе – Wonder Kid

2,190.00ден

Нема на залиха

SKU: 132903 Категорија

Опис

Материјал: Букова слоевита дрвесина
Димензии:
Picasso Round маса – висина 47 цм, плотна димензии 43х32,5 цм
Picasso Round столче – висина(седалка) 28 цм, висина(целосно) 47 цм, седалка димензии 23,5х32 цм

Вие исто така би сакале…