Нема на залиха

Масичка со активности – Авантура во џунглата – Hape

5,490.00ден

Нема на залиха

Опис

Истражете ја џунглата и нејзините животни со оваа масичка со активности. Возете го возот низ лаковите и направете  птиците да летаат. Но, внимавајте на дрските мајмуни кои се обидуваат да го блокираат патот!

Димензии: 60 x 40 x 69 cm

Соодветно за возраст од 1 година