Нема на залиха

Мека Играчка Облечи Го Носорогот Мариус – Lilliputiens

2,590.00ден

Нема на залиха

SKU: 5414834831771 Категорија

Опис

На Мариус сѐ уште му треба малку помош за да се облече. Можеш ли да му помогнеш да ја закопча јакната, да ги врзе врвките од чевлите, да ја повлече капата преку ушите и да го затвори ранецот?
Ја стимулира фината моторика и е почетна средба со облекувањето и соблекувањето.

Димензии: 44×14 cm
Одржување: Може да се пере во машина на 30°.
Материјал: полиестер

Нудејќи многу изненадувачки авантури и чисто задоволство, неодоливите колекции на Lilliputiens ги воодушевуваат срцата и на децата и на возрасните!
Заедничкото откривање на шарениот и стимулирачки свет на Lilliputiens е драгоцен момент помеѓу детето и родителот, кој создава спомени кои ќе останат врежани во текот на целиот живот.

Вие исто така би сакале…