На попуст!
Нема на залиха

Мека топка за бебиња – Kaloo

390.00ден

Нема на залиха

SKU: 4895029629990 Категорија

Опис

Овие меки топки од Kaloo се лесни за држење и погодни за забавни игри со малите дечиња. Секоја топка има сопствен идентитет, бидејќи е илустрирана со различни магични карактери, во јасни бои. Илустрациите можат да послужат и како инспирација за создавање приказни.

Димензии: 10cm
Материјал: Полиестер