На попуст!
На залиха во главен магацин

Мојата Прва Куќичка Unicorn – Dolu

5,490.00ден

SKU: 1418Д/ 2520 Категории , ,

Опис

Куќичката може да се користи во надворешни или внатрешни услови.
Изработрна е од висококвалитетна пластика.
Димензии: 122 x 110 x 104 cm.

 

Вие исто така би сакале…