Нема на залиха

Мотор на акумулатор 6V/4,5Аh C031 Grey – Moni

5,790.00ден

Нема на залиха

Опис

* Наменето за деца на возраст од 3 до 6 години со максимална тежина до 25 кг;
* Hi-Fi систем;
* Батерија: 1х 6V/4.5Ah;
* Брзина: 3км/ч
* Музички волан и светлечки фарови;