Нема на залиха

Мрежа за заштита од инсекти за количка бела – Baby Jem

480.00ден

Нема на залиха

SKU: 900240 Категории: ,

Опис

• Мрежата ви помага да го заштитите вашето бебе од каснувања од инсекти за време вашите патувања во текот на летото. Одговара на сите модели на колички.
• Димензии на производот: 45x50cm.
• Димензии на пакувањето: 20x24cm.