На залиха во главен магацин

Мускули за Пливање Mickey Mouse – Bestway

290.00ден

SKU: 3779 / 91002 Категории ,

Опис

Мускули за пливање Bestway се неопходни за деца кои не знаат да пливаат сами. Тие му обезбедуваат на детето безбедна игра во вода. Изработени од пластика ПВЦ во шарена графика, ќе го израдуваат секој љубител на забавата во вода. Ракавите имаат 2 независни воздушни комори. Димензии: 23cm x 15cm

Вие исто така би сакале…