На залиха во главен магацин

Топка Сина – Bestway

190.00ден

SKU: 3880 / 31036 Категории ,

Опис

Лесната топка на надувување од Bestway ќе биде корисна не само на плажа, туку и покрај домашниот базен или додека играте во градината. Топката со дијаметар од 51 см ќе им пружи многу забава и на децата и на возрасните, а ќе обезбеди и дневна доза вежбање на отворено. Дефинитивно ќе биде корисно за време на секојдневните активности со вашето дете, не само за време на празници. Играњето со топка ја развива моторната координација и ги подобрува телесните моторни вештини.
Спецификација:
– издржлив винил материјал,
– интензивни бои и весели принтови со овошје,
– по испумпувањето на воздухот не зазема многу простор,
– за употреба и во вода и на копно,
– дијаметар 51 см,
– предложена возраст: 2+.

Вие исто така би сакале…