Нема на залиха

Музичка проодувалка Mercedes Benz GL63 AMG Black – Chipolino

4,990.00ден

Нема на залиха

SKU: ROCAMGC185BK Категорија

Опис

Оваа проодувалка е погодна за деца на возраст од 18 месеци и повеќе, со тежина до 20 кг .;
Мултифункционален производ со 2 различни начини на употреба – родител го турка детето или детето го турка самостојно автомобилот;
Оваа играчка го стимулира развојот на моторните вештини и координацијата на детето;
Играчката е произведена под лиценца на Мерцедес Бенц;
Практична рачка за родителска контрола со копче за лесно отстранување;
Прилагодлива натстрешница за да го спречите детето од сонце;
Заштитници што го штитат детето од сопнување и отпаѓање;
Скалички за одмор на стапалото кои можат да се повлечат кога не се потребни;
Удобно и пространо кожно седиште;
Голем, удобен потпирач за грб;
Складиште за багаж под седиштето;
Рачката, натстрешницата, потпирачот за грб и заштитниците може да се отстранат кога детето ќе порасне;
Забавни песни на воланот – потребни му се 4 ЕЕЗ. батерии со големина AA/1,5V (не се вклучени);
Оваа проодувалка е произведена во согласност со барањата на европските директиви и стандарди во врска со безбедноста на играчките.

Вие исто така би сакале…