Нема на залиха

Навлака заштитна за седиште – Baby Jem

1,050.00ден

Нема на залиха

SKU: 900084 Категории ,

Опис

• Навлаката за седишта е многу корисна бидејќи е изработена од 100% памучна ткаенина која не поти а воедно можете многулесно да ја отстраните за перење. Компатибилна за секаков вид на седиш