Нема на залиха

Нокшир нелизгачки Син – Baby Jem

550.00ден

Нема на залиха

SKU: 900017 Категории ,

Опис

• Нокширот со своите нелизгачки ногарки и ергономски специјален дизајн без остри рабови и лесна пренослива структура е наменет за вашето дете да го користи при одвикнување од пелени.
• Димензии на производот: 24x34x24cm.

Вие исто така би сакале…