Нема на залиха

Пепа прасе со куќичка

1,100.00ден

Нема на залиха

SKU: 31428 Категорија

Опис

• Добредојдовте во светот на најслаткото прасе – Пепа со нејзиното семејство.
• Сетот се состои од куќичка, кадичка и гума за пливање.
• Кадичката користи 3 x 1,5V AA батерии кои не се вклучени во пакувањето.
• Димензии на производот: 22x11x9cm.
• Димензии на пакувањето: 23x38x15cm.