Нема на залиха

Платформа и столче BabyUp2 navy – Chipolino

720.00ден

Нема на залиха

SKU: PZSBU2201NA Категории ,

Опис

Погодно за деца кои можат да стојат стабилно;
Му помага на детето да стигне до мијалникот или тоалетот;
Може да се користи како мал стол;
Лесно за употреба и чистење;
Горна подлога против лизгање;
Капачиња против лизгање на основата на платформата што ја одржуваат стабилна;
Направени од висококвалитетни и безбедни материјали.