Нема на залиха

Подлога за Игра 2 во 1 PVC – Jungle

1,590.00ден

Нема на залиха

Опис

Може да се користи и внатре и надвор и е исклучително пријатна на допир и има извонредна мекост и изолациони својства.
Идеална е за лазење, лежење, првите чекори, или едноставно кажано за часови играње. .
Водоотпорна, тешко се валка, исклучително лесна за чистење. А има и одлични изолациони својства. Изработена е од најквалитетни нетоксични еколошки материјали. Подлогата има ист живописен дезен од двете страни.
Доаѓа со прикладна чанта за носење и е многу лесна за постелање, диплење и складирање. Совршено за најмалите, кои можат да играат, лазат и одат.
Изработено од нетоксични, еколошки материјали, има одлична мекост, супер пријатна на допир, не се лизга…
Освен деца оваа еколошка подлога може да се користи и за други намени: јога, пилатес, вежбање, плажа, излет, дури и како под за шатор. Или едноставно кажано ова е мултинаменски реквизит за целото семејство кој ќе го користите насекаде, повторно и повторно…

Димензии:
Ширина 148 см
Должина 193 см
Дебелина 0.9 см

Димензии на пакување
40х75см

Вие исто така би сакале…