На попуст!
Нема на залиха

Подлога За Играње Elephant – Chipolino

3,890.00ден

Нема на залиха

Опис

Подлогата за играње е шарена, интересна и ќе го привлече вниманието на вашето бебе. За време на играта се стимулира моториката на бебето, вештините за учење и исто така сите сетила. Меката ткаенина, различните текстури и забавни играчки ја претвораат оваа подлога во своја приватна сала за играње на бебето! Вашите најмали ќе уживаат во мека удобност, шарени играчки и различни звуци кои ја забавуваат и охрабруваат играта.

Специјално дизајниран за новороденчиња и постари;
Мека ткаенина и различни текстури;
Опремени со лакови и 5 различни висечки играчки, така што бебето ќе биде ангажирано со часови игра;
Играчката во центарот свири весели мелодии – работи со батерии – 2 со големина АА/1,5В;
Играчките се отстранливи и лесно се чистат;
Перница за бебе – вклучена;
Подлогата за играње е обезбедена од сите страни со дополнителни кадифни перници кои се дел од неа и го штитат бебето од превртување;