Нема на залиха

Подлога за количка – Куќи – Kikka Boo

1,350.00ден

Нема на залиха

SKU: 55485 Категорија

Опис

• Загарантирајте ја удобноста на вашето бебе со помош на нашите подлоги за количка.
• Изработено е од мемори пена која ја следи природната форма на телото на бебето
ِ• Подлогата е неменета за новорденчиња се до нивната прва година.

• Може да се користи од двете страни.
• Димензии: 34x84x2.1cm