На залиха во главен магацин

Преклопен Душек White Grey Stars – Chipolino

2,390.00ден

Опис

Душекот е погоден за креветче со големина 120/60 см .;
Лесно и компактно преклопување;
Лесно за носење кога сте на пат;
Навлаката лесно се чисти, се пере во машина до 30 °.