Нема на залиха

Прекривка За Нозе Therma Winterfooftmuff – Joie

4,490.00ден

Нема на залиха

SKU: A1509QACOL000 Категории ,

Опис

Достапни бои: Црна, Сива

Мека и топла внатрешност, удобна за вашето дете
Врвка за прилагодување на ширината
Џеб за собирање на вреќичката
Водоотпорна надворешност
Рефлектирачки материјал за безбедност во текот на целиот ден
Лесно се чисти
Се пере во машина
Одговара со сите Joie колички