Нема на залиха

Прилагодлив сет за кошарка – Dede

830.00ден

Нема на залиха

Опис

За деца кои се заинтересирани за кошарка и сакаат спортска активност. Висината на обрачот може да се прилагоди во 3 должини : 76 – 116- 155 см Дијаметар на обрачот е 41 см. Вклучена е пластична топка.
Возраст: 3+