Нема на залиха

Принцот на пегратките 60 cm – Kaloo

4,900.00ден

Нема на залиха

SKU: 4895029623387 Категорија

Опис

Прекрасно мече за гушкање. Полн со нежност, овој Принц има блескава круна и чудесно крзно. Неговата форма и удобното седење се специјално дизајнирани за да понудат најнежни прегратки. Спакуван е во луксузна кутија за подарок со елегантен дизајн. (32,5 х 28,5 х 46 см).

Одржување: Може да се пере во машина, одвоено и без додатоци како што се омекнувачи, отстранувачи на дамки и сл. / Може да се суши во машина, на ниска температура.