Нема на залиха

Привезок Рокси Лисицата – Kaloo

490.00ден

Нема на залиха

SKU: K969888 Категорија

Опис

Рокси лисицата доаѓа во синџир со клучеви од 10 см! Таа е најстариот палав, највесел и најграциозен член на групата Калинес. Облечена во здолниште од тул, крзнен елек и многу мека опашка, таа е кокетна и весела. Таа хармонично комбинира меки материјали, модерни ткаенини и женски бои. Сите овие тренди, рафинирани детали ја прават оваа лисица новиот омилен забавен пријател на малите девојчиња!

Димензии: 10cm
Возраст: 18m+