Нема на залиха

Проодувалка Baby Gardener – Chicco

3,890.00ден

Нема на залиха

SKU: 097930000 Категории ,

Опис

Проодувалка Baby Gardener Chicco
Фантастична 2 во 1 проодувалка и активен центар со кој вашето дете може и да игра и да учи.
Бебе градинар е проодувалка која го стимулира вашиот мал градинар да научи како да оди, целосно безбедно во друштво на забавното мече градинар.
Исто така ја стимулира координацијата благодарение на безбројните активности:

Цвеќе
кое треба да се наводнува, со светла и звуци. Полевајте го цвеќето за да слушнете како тече водата и забавни звуци.

Електронска
со три различни форми и звуци

Движење
бубамара што се движи, сонце што се врти со интересни тропалки