Нема на залиха

Проодувалка – Kikka boo

2,590.00ден

Нема на залиха

Опис

• Музичка проодувалка со рачка на четири тркала која ќе му помогне на вашето дете стабилно да го направи првиот чекор. На самата проодувалка има повеќе играчки за дополнителна забава на вашето дете .Од 6-9 месеци седи и си игра со играчките а од 9-18 месеци стои и оди со проодувалката.Може да се користи како играчка за на креветче или како едукативна масичка.
• Производот користи 2×1.5 V AA батерии кои не се вклучени во пакувањето.
• Димензии на производот : 37x42x40 cm.
• Димензиина пакувањето : 49x35x14 cm.