Нема на залиха

Работилница – кутија со алати – Goki

2,490.00ден

Нема на залиха

Опис

За возраст: од 3 години
Димензии: 27.5 x 17.5 x 15 cm
Материјал: Дрво

Оваа работилница има сè што им е потребно на малите мајстори – чекан, шрафцигер, клуч, менгеме, завртки, навртки… Доколку се сврти од другата страна, се претвора во подвижна кутија за алати.

Содржи вкупно 16 парчиња.