Нема на залиха

Ранец Ivy Темно Сива – Kikka Boo

1,650.00ден

Нема на залиха

SKU: 55968 Категории ,

Опис

• Мултифункционална торба за додатоци за бебиња;
• Вклучено подлога за пресоблекување.
• Лесно се закачува на рачката на количката.
• Широка главна преграда за лесен пристап.
• Преграда за пелени и облека.
• 2 прегради со патент.
• 1 термоизолирана преграда за шишиња кои со часови ја одржуваат температурата на водата или млекото.
• Странична преграда со отвор за складирање.
• Еластична рачка која се прилагодува по висина.
• Делукс ткаенина со меланж со луксузни кожни додатоци.
• Погодно да се користи како ранец, чанта или торба за рамо;
• 100% полиестер;
• Димензии на ранецот: 41 см x 38 см.