Нема на залиха

Ранец Siena Црн – Kikka Boo

1,860.00ден

Нема на залиха

Опис

Практична бебешка торбица направена од квалитетни материјали,со повеќе прегради за полесно организирање на сите додатоци потребни за време на прошетката со вашето бебе.

• Квалитетен melange материјал
• Подлога за пресоблекување
• Лесно се закачува на рачката на количката
• Широк главен џеб за лесен пристап
• Џебови за пелени и облека
• 3 оддели за шишиња кои со часови ја одржуваат температурата на водата или млекото
• Задниот оддел овозможува пристап до дното на главниот оддел.
• Вклучен држач за клучеви
• Еластична рачка која се прилагодува по висина
• Може да се користи како рачна ташна или ранец.
• 100% полиестер