На залиха во главен магацин

Релаксатор Baby Swing Grey – Cangaroo

5,390.00ден

SKU: 066TY00222 Категории: ,

Опис

Детска електрична лулка со адаптер;
Наменета за деца од 3 до 9кг;
5 степени на лулање;
2 позиции на седиштето: легната за одмор и полуисправена за игра;
8 нежни мелодии со контрола на јачината на звукот;
3 забавни играчки за визуелна стимулација на бебето;
Заштитен каиш;
Tежина 5кг.