На попуст!
Нема на залиха

Релаксатор Baby Swing Pink – Cangaroo

4,790.00ден

Нема на залиха

SKU: 066TY00203 Категории ,

Опис

Детска електрична лулка со адаптер;
Наменета за деца од 3 до 9кг;
5 степени на лулање;
2 позиции на седиштето: легната за одмор и полуисправена за игра;
8 нежни мелодии со контрола на јачината на звукот;
3 забавни играчки за визуелна стимулација на бебето;
Заштитен каиш;
Tежина 5кг.