На попуст!
На залиха

Релаксатор iSWING Light Grey – Cangaroo

5,910.00ден

побрзајте и искористете го попустот
0 денови
00 часови
00 минути
00 секунди
SKU: 066BB007A16 Категории: ,

Опис

Електрична лулка iSwing

Наменета за деца од 0 до 6 месеци и максимална тежина до 9кг.
Медицински препорачан агол на лежење од 27° кој го штити рбетот на бебето.
Алуминиумска рамка.
Високо квалитетни материјали, нежни на допир.
Работи со адаптер или батерии.
5 брзини на лулање.
Тајмер со 3 опции 8/15/30 мин.
12 мелодии и 5 звуци од природата.
Тенда со 2 забавни играчки и мрежа против комарци.
Далечинско управување.
Опција за пуштање на музика од мобилен телефон преку Bluetooth.
3,5 кг
64×63.5×16 см