Нема на залиха

Релаксатор LR50 – Jungle

4,690.00ден

Нема на залиха

SKU: 40010503 Категории ,

Опис

Достапна боја: Зелен

Нишалка наменета за бебиња со возраст од 0м+ до 9кг.
Иновативната технологија овозможува лулање на бебињата во 5 различни брзини прилагодени спрема нивната возраст.
Удобно седиште со 2 позиции.
12 мелодии и 5 релаксирачки звуци од природата со прилагодување на јачината на звукот и автоматско исклучување.
Тајмер со 3 опции на прилагодување: 15, 30, 60 минути.
Со далечинско управување.
Работи со батерии или со адаптерот што е вклучен во комплетот.
Пречка со 2 плишани играчки која може да се извади за полесен пристап до бебето.
Со заштитен каиш.
Навлаката се вади и може да се пере во машина.
Нелизгачки ногарки.
Едноставно собирање.