Нема на залиха

Релаксатор Mickey Mouse Happy Triangles – Bright Starts

2,790.00ден

Нема на залиха

SKU: 11896 Категории: ,

Опис

Смирувачката вибрација магично го опушта вашето бебе.
Длабокото седиште овозможува екстра поддршка и удобност.
Мама и тато може да ја одстранат пречката со 2 играчки, само со една рака.
Наменета за бебиња до 6 месеци.

Кој може подобро да го смири бебето од неговиот другар Мики Маус? Дизни елементите го прават овој релаксатор највеселото место на земјата.
Дали го слушате вашето бебе како гуга? Тоа вашето бебе ужива и се релаксира додека лежи во удобното седиште.
До 9кг.
Потребна 1*С батерија